Level C Colour Coded Event (Bucklebury Common (SCOL3)) 12-Nov-17

Level C Colour Coded Event (Bucklebury Common (SCOL3)) 12-Nov-17 - Youth League Results

Bucklebury Common 12-Nov-2017

Name Age Course Target Time Actual Time Points
Amelia Wing 10 Yellow 00:16:48 00:12:24 109
Nathan Taylor 10 Yellow 00:16:48 00:15:32 103
Charlie Hearn 10 Yellow 00:16:48 00:15:37 102
Barthelemy Pige 7 Yellow 00:18:54 00:18:42 100
Harry Havers 7 White 00:08:15 00:08:13 100
Robin Inness 10 White 00:07:26 00:07:29 100
Thomas Fox 7 White 00:08:15 00:08:13 100
Ben Woodward 12 Yellow 00:15:13 00:15:09 100
Jack Havers 7 White 00:08:15 00:08:13 100
Thomas White 7 White 00:08:15 00:08:18 100
Bethany Kippin 18 Blue 00:56:48 00:59:10 99
James Robb 7 White 00:08:15 00:08:52 98
Jay Miller 7 White 00:08:15 00:08:52 98
Oliver Smith 16 Green 00:37:30 00:39:48 98
Maddie Woodcock 10 Yellow 00:16:48 00:18:31 97
Stephen Cunnane 10 Yellow 00:16:48 00:18:31 97
George Bayly 6 White 00:08:15 00:09:31 95
Theo Hearn 7 White 00:08:15 00:09:31 95
Carys Sharp 12 Light Green 00:33:18 00:39:28 94
Thomas Rollins 10 Yellow 00:16:48 00:20:15 93
Imogen Coiley 7 White 00:08:15 00:10:18 92
Adam Reed 12 Yellow 00:15:13 00:18:57 92
Mille Taylor 7 White 00:08:15 00:10:18 92
Wilf Hearn 6 White 00:08:15 00:10:21 92
Henry Bayly 7 White 00:08:15 00:10:21 92
Liz Reed 12 Yellow 00:15:13 00:18:57 92
Lauren Cloney 10 Yellow 00:16:48 00:21:12 91
Ben Turk 10 Yellow 00:16:48 00:22:15 89
Emily Caine 7 White 00:08:15 00:11:39 86
Sofia Dyson 10 Yellow 00:15:13 00:22:11 85
Clara Dyson 12 Yellow 00:15:13 00:22:11 85
Charlotte Alderson 9 Yellow 00:18:54 00:27:38 85
Tom Inness 14 Orange 00:24:00 00:34:49 85
Joel Taylor 12 Orange 00:26:24 00:38:31 85
Elena Kippin 16 Green 00:37:30 00:55:59 84
William Chandler 14 Light Green 00:29:36 00:45:57 82
Imogen Woodcock 12 Orange 00:26:24 00:40:30 82
Alex Halson 10 Orange 00:29:36 00:47:36 80
Anna Cawley 10 Yellow 00:16:48 00:27:24 79
Violet Evans 10 Yellow 00:16:48 00:28:37 77
Jacob Aitken 7 White 00:08:15 00:14:41 74
Joshua Harris 7 White 00:08:15 00:14:41 74
Alistair Wynne 10 Orange 00:29:36 00:53:55 73
Amy Slatford 12 Orange 00:26:24 00:49:46 70
Luka Zurek 10 Orange 00:26:24 00:50:38 69
Sofia Zurek 12 Orange 00:26:24 00:50:38 69
Eddie Reed 10 Orange 00:29:36 00:58:34 67
Anna Maria Yaneva 10 White 00:07:26 00:18:12 52
Matthew Gracey 10 Orange 00:29:36 01:35:17 26